Raidejums “Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu”
Raidejums “Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu”
  • BOŅUKS 2017

Aktieris un mūziķis Kristaps Rasims ir īstens Latgales patriots. Ar zināšanām par savu novadu viņš dalās raidījumā ”Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu”, kas kanālā LNT startēja 26. septembra vakarā. Aizraujošas ekskursijas kopā ar Rasimu un kādu Latvijā zināmu slavenību garantētas.

”Tā jau reizēm gadās, ka mēs nepamanām dimantus savā pagalmā, tāpēc raidījumā dosimies tos meklēt un pārliecināties, ka Latgale ir ļoti bagāts novads. Novadam ir savs dabas skaistums, tradīcijas, inovācijas un sirsnīgi cilvēki, kuri strādā, cīnās, stāv un krīt par Latgali, tātad arī par visu Latviju! Lai arī esmu iedzimts latgalietis – šajā ceļojumā ļoti daudz ko atklāju sev. Un, protams, neizpaliku bez pārsteigumiem,” atzīst Kristaps Rasims.

Pirmajā epizodē dziedātājs Ralfs Eilands uzzinās, kādas ir sajūtas, kad pār seju rāpo ļumīgi vīngliemeži, un izmēģinās divriču sacīkstes ar Latgales rikšotājiem.

Turpmākajās epizodēs pārsteidzošo Latgali atklāja LNT rīta raidījuma ”900 sekundes” vadītāja Kristīne Garklāva un LNT laika ziņu vadītājs Kristaps Tālbergs, dziedātājs Miks Dukurs, aktrise Zane Dombrovska, mūziķis Dons, dziedātāja Elza Rozentāle, aktieris Andris Bulis un dziedātājs Goran Gora.