Grupa “Galaktika” ar koncertdarbeibu i albumu “Sirds vēl tic”
Grupa “Galaktika” ar koncertdarbeibu i albumu “Sirds vēl tic”
  • BOŅUKS 2017

Jaunu albumu izdavuse grupa “Galaktika”, kuruos vuords nav svešs kai šlagermuzykys cīneituojim, tai ari dažaidu televizejis šovu skateituojim. Jaunajā albumā “Sirds vēl tic” sūpluok grupys dalinīkim Normundam Zušam i Vitoldam Gornevam pīsadola vasala trīcīnvīneiba cytu muokslinīku (grupa poša smej, ka albums juosaucūt par “Galaktika i draugi”). Albumā ir 16 dzīšmu, kuruos topošys pādejūs treju godu laikā – kaida jau dyžan dzierdāta i klauseituoju atzineibys labi dabuojuse radejuos i televizejā, kaida jauna. Vysu dzīšmu vydā treis dzīsmis skaņ ari latgaliski. Jaunu skaniejumu “Galaktika” dadevuse labi zynomajom tautysdzīsmem “Muote dieleņu auklieja” i “Pi Dīveņa gari goldi”, bet kūpā ari Daini Skuteli aizkustynūši skaņ dzīsme “Kod Latgola sasadūs rūkuos”.

2017. gada 30. aprīlī, grupa Galaktika ar lielu vērienu nosvinēja sava otrā diska “Sirds vēl tic” iznākšanu sadarbībā ar MicRec.

Lielkoncertā, kurš notika grupas dzimtajā pilsētā Rēzeknē, koncertzālē GORS, uz skatuves pulcējās Galaktikas draugi ar kuriem kopā ir iedziedātas jaunā diska dziesmas (Dainis Skutelis, Oranžo meiteņu trio, Ingrīda Balode, Dzeguzīte, Brāļi Puncuļi, Rēzeknes Zaļo pakalnu koris ), kā arī draugi, ar kuriem neskaitāmas reizes ir būts uz vienas skatuves  (Baltie Lāči, Ginc un Es, grupa Serenāde). Gandrīz tūkstošvietīgā koncertzāle tika izpārdota pāris nedēļās. Koncerts izskanēja ar lielu vērienu, pilns kaisles, emociju un sirsnības.